İstanbul Dansöz Kiralama Fiyatları

Eğlenceyi arttırmanın coşkuya çevirmenin en kolay yoludur aslında dans. Yüksek ritimli bir müzik eşliğinde sergilenen kıvrak figürler katılımcılara gözlerini ayıramayacakları bir şeyi sunmaktadır. Bu yüzdendir ki hemen her sahne showunda kullanılır dans. Özellikle konserlerde ses sanatçılarının konserin ilk bölümünde seslendirdikleri hareketli parçalar ile sergilenen dans izleyicinin bütün dikkatini sahnede kalmasını sağlayarak onlara yorulan dek başka bir şeyle ilgilenme ve sıkılma şansı vermez. Dünyanın dört bir yanın da uygulanan bu yöntem ülkemizde de kesintisiz sahnelenmekte. Bir meditasyon yöntemi olarak da kullanılan dans genelde müziksiz yada oldukça ritimsiz ve dingin müzikler eşliğinde bireysel olarak yapılmaktadır. Bazıları tarafından spor olarak nitelendirilen Dans son zamanlarda açılan dans okulları ve kursları ile bir çeşit nefes motivasyonu ve fitness olarak vücut bulmakta. Geleneksel danslar veya modern dans akımları toplumlarda çok çabuk karşılık bulurken tüm eğlenceler içinde görebileceğimiz etkinlik halini almakta.

İstanbul Dansöz Kiralama Seçenekleri

100 kadar türü olan dansın alt kolları saymakla pek bitecek gibi değil. Hal böyle olunca seçeneklerde oldukça fazla olmakta. Müziğin türüne göre şekillenen dans Toplumların yapısına göre değişkenlik gösterebilmekte. Anadolu dan yola çıktığımızda halay ve horon aynı klasmanda ancak farklı müzik türleri ile sahnede yer bulurken amaçları aynıdır. Toplulukların bir arada olduğunu, bereketi kutlamak, baharı karşılamak, hasat zamanının bitişini anlatmaktadır. Birlik ve gücün göstergesi olan bu iki dans aslında aynı düşünceden yola çıkmış farklı gibi gözükse de özünde aynı danslar. Örneğin çayda çıra biraz halay ve Horana göre daha az ritimli bir müzik eşliğinde yapılmasına rağmen yine aynı duygularla sergilenmekte bereket, şans ve iyi talihi çağırmak için yapılmaktadır. Günümüz danslarını geçmeden bir de Zenneye bakalım. Arapça karşılığı kadın olan Zenne erkek ve kadınların bir araya gelemediği düğünlerde erkeklerin kendi aralarında dans edecek birini bulmaları ve kadın gibi giyinerek erkek gurubunu eğlendirmesi amacı ile oluşumu ve günümüze gelmiştir. Günümüz danslarında ise cinsellik ön plana fazlaca çıkmakta geleneksel dansların kostüm ve figürler bakımından oldukça muhafazakar kaldığı günümüz danslarının en ilgi çekeni gece kulübü çıkışlı erotik danstır. Yapılan seksi figürleri seyirciden uyandırdığı cinsel dürtülerden faydalanarak daha fazla harcama yapmasını amaçlayan bu dans özel partilerde konukları heyecanlandıran için kullanılmaktadır. Avrupa da ortay çıkan oryantal ise orta doğu müziği eşliğinde kadın dansçıların seksi kostümler eşliğinde sergilediği kıvrak figürler sayesinde oldukça çabuk yayılarak günümüze ulaşmış 1800 lerden kalma bir dans türü. Direk dansı bir direk etrafında yapılan akrobatik hareketler ile izleyicinin dikkatini çekmesine rağmen daha sonra fitness salonlarında kendisine yer bularak alternatif bir spor dalı haline gelmiştir. Bir kaç bu şekilde sıralanabileceği dansların ne anlattığı figürlerinin hangi manaya geldiğinden ziyade izleyici üzerinde ki etkisi sahne alanlar ve sahneleyenler tarafından merak edilmiştir. B danslar dahil oldukları partileri ve eğlenceleri şekillendirirken konuklara verdiği coşku dan başkası dikkat çekmemiştir.

İstanbul Dansöz Kiralama Partiler

İstanbul Dansöz Kiralama Fiyatları hazırladığınız eğlencenin adı ne olursa olsun, mekan ve zaman fark etmeksizin 1000 kadar eğitmen dansçısı ile sizlere hizmet vermekte. İsterseniz bir doğum günü partisi hazırlayın eğitmen dansçılarımız evinizin bir köşesinde siz ve misafirleriniz için dans edeceklerdir. Dilerseniz kına gecenize ülkemizin neresinde olursanız oryantal yada farklı dalda dans edebilen dansçılarımız orada olacaklardır. Düğününü var ve hakkıyla dans eden bir oryantal mi istediniz İstanbul Dansöz Kiralama Fiyatları ile dansçılarımız sizinle konuklarınızı coşturacaklardır. Bekarlığa veda partisi düzenlediniz ve erkek erkeğe felekten bir gece çalmak istiyorsunuz bayan erotik dansçılarımız bekarlığa ettiğiniz veda için ilk pişmanlığını yaşatacaklardır. Belki gizli saklı kimsenin haberi olmadan kızlarla aranızda sadece bayanların olduğu bir parti hayal ettiniz. Biz sizin adınıza gizli partiyi düzenler sizin için erkek erotik dansçımızın sahne almasını sağlarız. Gizlilik politikamız gereği kimsenin haberinin olmayacağı gecede dilediğiniz gibi eğlenebilirsiniz

İstanbul Dansöz Kiralama Avantajları

Eğlence sektöründe geçen yıllarımız boyunca taviz vermediğimiz müşteri memnuniyeti sayesinde sektörde en çok aranan hizmet ekibiyiz. 1000 eğitmen statüsünde ki dansçımı ile ülke çapında verdiğimiz hizmetlerle sizleri ve konuklarınızı eğlendirmek coşturmak için sahne almaktayız. 25 yıldır aldığımız sahnelerde hiç bir sorun yaşamayan ve yaşatmayan uzman bir kadro ile çalışmaktayız. Tüm eğitim ve eğitmen belgeleri bulunan kayıtlı dansçılarımızın verdiği hizmet zaman ve mekandan ayrı onlara sergilenmektedir.

İstanbul Dansöz Kiralama Rezervasyon

Eğlence organizasyonlarınıza dansın en iyisini izlemek ve konuklarınızı coşturmak artık zor değil. Ülkenin her yanından internet sayfamızı ziyaret ederek dansçılarımızın görsellerine videoların ve tecrübelerinden oluşan bilgilerine göz atabilir dilediğiniz dansçımızı veya dans ekibimizi bizlere telefon ile ulaşarak dilediğiniz tarih ve yer için rezerve edebilirsiniz. İsterseniz whatsapp üzerinden göndereceğiniz mesaj aracılığı ile Müşteri ilişkileri uzmanımız sizi arayarak hizmetlerimiz hakkında bilgi verebilir rezervasyonunuzu bu şekilde yapabilirsiniz.

mezdeke show ekibi kiralama