Reklam, Klip, TV Profesyonel Dansçı Kiralama

Reklam çekimleri ya da kliplerde en çok ihtiyaç duyulan kişiler dansçılardır. Dansçılar sayesinde konu bütünlüğü sağlanır ve klipin ya da reklamın daha çok dikkat çekmesi sağlanır. Firmamız profesyonel eğitim almış olan dansçıların kiralanması konusunda hizmet vermektedir. Hem bay hem de bayan dansçıları kiralayan firmamız sayesinde tekrar dans eğitimi vermek zorunda kalmadan profesyonel bir dansçı grubuyla çalışabileceksiniz. 22 senedir hizmet veren firmamızdan haftanın her günü hizmet alabilirsiniz.

İstenilen Nitelikte Dansçılar

Firmamızın verdiği hizmette her alanda eğitim almış olan dansçılarımız bulunuyor. Dansçıya ihtiyaç duyduğunuz alanı bize bildirmenizin ardından istediğiniz nitelikteki dansçılarımızı size yönlendiriyoruz. Firmamız profesyonel bir firma olduğu için istediğiniz sayıda dansçıyı size yönlendirebilme esnekliğine sahibiz. Dansçıların kadın ya da erkek olması sizin isteğinize göre ayarlanmaktadır. İstediğiniz nitelikteki dansçılar TV binasına ya da reklam veyahut klipin çekileceği yere istediğiniz zaman diliminde gönderilmektedir.

Uygun Fiyat Avantajı

İhtiyaç duyulan dansçıları tek başına eğitmeniz mümkün değildir. Bir eğitmen tutarak dansçı eğitmek de hem zaman hem de para kaybı anlamına gelir. Firmamız tüm bu sorunları aşmanız için kurulmuştur. Her türlü dansçı ihtiyacınızı karşılayan firmamız bu kiralama hizmetini oldukça uygun bir fiyata yapmaktadır. Kiralayacağınız dansçının sayısı ve hizmet saatine göre fiyatlar değişmekle birlikte en uygun fiyatla dansçı ihtiyacınızı karşılayabileceğinizin garantisini vermekteyiz.

Diğer Hizmetler

Tüm Türkiye’ye verdiğimiz dansçı hizmetlerini sadece reklam ya da TV programları için vermiyoruz. Dansçılarımızı bekarlığa veda partisi, yatlarda yapılan doğum günü partileri gibi yerlere de kiralayabilirsiniz. Bunların haricinde zenne kiralama hizmetimiz de bulunuyor. Eğer yat kiralayarak parti düzenlemek isterseniz dansçı grubu yanında yat kiralama hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Bu ayrıcalıklı hizmete de uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Firmamızın diğer firmalardan birçok üstün özelliği bulunuyor. Bu özellikler ve ayrıcalıklar sayesinde de 22 yıldan bu yana en çok tercih edilen firma olmanın gururunu yaşıyoruz.

Firmamızı rakiplerimizden ayıran özellikleri:

  • Çok sayıda dansçının aynı anda kiralanabilmesi,
  • Uygun fiyatta kiralama hizmeti,
  • İstediğiniz zaman istediğiniz yere dansçıların gönderilebilmesi,
  • Profesyonel eğitim almış dansçıların bulunması olarak sıralayabiliriz.

Firmamızdan alacağınız hizmetlerin ödemelerini ise işin sonunda kredi kartı ya da banka kartınız ile yapabilirsiniz. Kredi kartı kullanmıyorsanız havale ya da EFT seçeneklerimizden de yararlanabilirsiniz. Ödeme işlemleri, dansçılarımız ve yat kiralama gibi hizmetlerimiz için müşteri temsilcilerimize başvurarak bilgi alabilirsiniz.