Bando Ekibi Kiralama

Bando Ekibi Nerelerde Kiralanır?

Sizde düğününüz veyahut özel gününüz de bando ekibi ile şenlenmek ve güzel zaman geçirmek istiyor bu yüzden de bir bando ekibi kiralamayı mı düşünüyorsunuz? O halde sizlere doğru zili çaldığınızı söyleyebilirim. Öncelikle bando nedir ve bando nelerden oluşur bundan söz edecek olursak, kısaca şunlara değinebiliriz.

Bando; bir kısmı ağız ve bir kısmı vurularak ses çıkaran enstrümanlar ile oluşturulmuş müzik takımına verilen isimdir. Bando ekibi kiralama ise oluşturulmuş bu takıma denir. Günümüzde bando takımı çeşitli etkinlik ve organizasyonlarda talep ve rağbet görerek yaygınlaşmış ve çeşitlilik arayan insanlar için ilk odak noktası haline gelmiştir. Bunun farkında olan bando ekipleri kendilerini yenileyerek daima geliştirirler, böylelikle çeşitli organizasyonlara ve etkinliklere katılan bando ekipleri artık kendi aralarında en iyi olmaya çalıştıklarından bu sektörle ilgilenen insanlar birbirlerine rakip olmuşlardır. Lakin bunların arasından iyi ve müzikten anlayan gerçek anlamda da yetenekli olan müzisyenlerden oluşmuş bir ekip bulmak zordur. Bu zorluğu kolaylaştırmak için tek yapmanız gereken referansları güçlü organizasyon ajansları olmalı ve gerçeklik payı da yüksek olan bando ekiplerine yönelmelisiniz.

Bando Takımı Nerelerde Görev Alır?

Düğün, geçit töreni, askeriye, resmî etkinlikler, özel günler, eğlence merkezleri ve birçok yerlerde görev alacak olan bando takımı en az 4 en fazla da 20 kişiden meydana gelir. Ayrıca bando takımı sadece eğlence amaçlı değil, bazen orkestra amaçlı resmi yerlerde de görev almaktadır.

Bando takımları repertuarına göre kendi içinde birkaç şekilde adlandırılır. Bu adlandırma orkestra takımları şöyledir; klasik bando takımı, Latin bandosu, balkan bandosu şeklindedir. Çoğu zaman düğün gibi eğlenceler de müzikleriyle bilinen balkan bandosu tercih edilir. Orkestra takım farklılıkları çaldıkları müzik repertuarına göre farklılık gösterdiği için etkinliklerde de tercih edilen bu farklılıklar söz konusudur. 

Bando Takımı Kiralama

Bir bando ekibi daha demin de bahsettiğimiz üzere 4 ila 20 kişiden oluşmaktadır. Bu bando ekibinde bulunan müzisyen sayısı müşterilerin sayısına göre de değişkenlik gösterir. Kişilerin sayısında olduğu gibi mekân ve zaman özellikleri de müşterinin talebine göre belirlenir. Lakin bando takımını bu doğrultularda kiralamak fiyatlarında da değişkenlik gösterir. Fiyatı konusunda net bir şey söylemek için müşteri taleplerini söylemeli ve bu talepler değerlendirilmelidir.

Size sunacağımız hizmet de kiralayacağınız bando ekibimiz, referanslarıyla önde gelen ekiptir. Düğününüz veya özel gününüze, yemek ziyafeti veyahut geçit töreninize göre repertuarları zengin olan ve düzenlediğiniz etkinlikte size dilediğiniz şenliği verecek olan bando ekibimiz ile tanışmak için bizleri arayın.